Toto vystrihneme

Ak sa tento týždeň stalo niečo srandovné, budeme sa o tom rozprávať. Ak niečo vážne, je možné, že o tom budeme nevhodne vtipkovať. Za mikrofónmi väčšinou sedia Braňo Bezák, Zuzana Vitková, Adam Znášik a Tomáš Bella. Môžete nám aj písať na totovystrihneme@dennikn.sk. Ale nemusíte. Ale môžete.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music
  • iHeartRadio
  • PlayerFM
  • Samsung

Episodes

5 days ago

Kedy bude mať každý bufet gilotínu? Je vhodné vymeniť svoju manželku za hybrid? Prečo nie je dobré zaľúbiť sa cez knihu citátov? Prečo sa z našich životov vytráca aktívna agresivita? Samé otázky.

Friday Feb 23, 2024


Aké nutričné hodnoty má nutria? Ako spoznáte čmeliaka s vysokou školou? Prečo bola Sofiina voľba manažérskym zlyhaním? Samé otázky.
 

Hniezdo záchrany pre sardinky

Thursday Feb 08, 2024

Thursday Feb 08, 2024

Ako mučia holubov? Kde sa dá kúpiť spotrebiteľský kôš? Budú mŕtvi ruskí vojaci na Tindri? Spôsobujú slúchadlá Covid? Kam miznú deti rovnakopohlavných párov? Máte dosť luxusný vzduch? Kde rastú najlepšie diskety? 

EIO [iaiaou]

Thursday Feb 01, 2024

Thursday Feb 01, 2024

Záhada šunky, syra a uhorky, reverzní veštci, bobkový list sa vracia a Zuzka nás aj sa načisto opustila. Bonus: tipy na rande s vašim súrodencom.

Hľadajú sa Zuzkine okuliare

Thursday Jan 25, 2024

Thursday Jan 25, 2024

Čo majú spoločné mačky vo vreci a lietadlá v burke? Komu veľká protikatolícka koalícia vypalíla kurník? Prečo úchyláci a umelci v noci nespia? A ďalšie dôležité otázky.

Thursday Jan 18, 2024

Utajovaná folklórna minulosť Zuzky, Tomáša a Braňa.  Má Tomáš trávnik v pivnici? Gastrotip od Zuzky: Zemiak v octe. Ako Tomáš vyhral nad terorom produktivity. Kedy si treba spočítať orgány. Prečo by sa mali cikády uskromniť.  
 
 

Thursday Jan 11, 2024

Ako spoznáte obézneho pavúka? Aké sú problémy cenotvorby parkovania v Tatrách? Ako najlepšie budovať sociálne väzby? Upozornenie: Pred počúvaním tohto dielu si vypočujte upozornenie, ktoré sa začína v 16. minúte a 9. sekunde. Ďakujeme.

Thursday Jan 04, 2024

Ako bude vyzerať hromadný zber medvedieho trusu? Kde má schránku Afrodita? Ako vyzerá inovatívny sklad zemiakov v metaverze? Ale predovšetkým - čo má Zuzka spoločné a Martinkom Klingáčikom a prečo je všetko o Braňovi?

Ježiš a 12 tyranosaurov

Friday Dec 22, 2023

Friday Dec 22, 2023

Prečo sa finančná správa volá finančná správa? Prečo je výhodné množiť sa aj mimo vlastnej bubliny? Ako maskulínne lízať zmrzlinu? Dnes špeciálne dlhý vianočný diel, pretože prečo nie. 

Podcast, ktorý nie je

Friday Dec 15, 2023

Friday Dec 15, 2023

Čo sa stalo Zuzke a čo Adamovi? Kde je Tomáš?  

Denník N

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822